سمناکس اصل آمریکایی

  • تاریخ : ۲۳ام بهمن ۱۳۹۷

برندگان سی و هفتمین دوره جشنواره فجر

هنوز ۱۲ ساعت از اعلام نامزدهای سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر  نگذشته است که برندگان سی و هفتمین دوره جشنواره فجر مشخص شدند. جشنواره فجر امسال را می توان از جمله قوی ترین دوره های این مراسم به حساب آورد. جشنواره فجر ۱۳۹۷ سرشار از اتفاقات عجیب و فیلم های خوب بود. از لباس های عجیب بازیگران در فرش قرمز گرفته تا بازار سیاه بلیت های جشنواره فجر در دیوار و …

هم اکنون در این مطلب برندگان سی و هفتمین دوره جشنواره فجر را تنها چند دقیقه پس از اعلام آن آماده کرده ایم.

برندگان سی و هفتمین دوره جشنواره فجر به شرح زیر می باشد :

 

بهترین جلوه‌ های بصری :

  • جواد مطوری  (فیلم مسخره باز)
  • محسن خیر آبادی، رضا میثاقی، شهاب نجفی (فیلم غلامرضا تختی)
  • هادی اسلامی، امیرسحر خیز (فیلم ۲۳ نفر)
  • جواد مطوری (فیلم سرخپوست)
  • سینا قویدل (ماجرای نیمروز: رد خون)

 

» برنده : جواد مطوری (فیلم مسخره باز)


بهترین جلوه‌ های ویژه میدانی :

  • محسن روزبهانی (فیلم ۲۳ نفر)
  • ایمان کرمیان (فیلم سمفونی نهم)
  • آرش آقابیگ (فیلم شبی که ماه کامل شد)
  • ارشا اقدسی (فیلم قسم)
  • ایمان کرمیان (فیلم ماجرای نیمروز: رد خون)

 

» برنده : ایمان کرمیان (فیلم سمفونی نهم)


بهترین چهره پردازی :

  • ایمان امیدواری (فیلم شبی که ماه کامل شد)
  • مجید اسکندری (فیلم سمفونی نهم)
  • شهرام خلج (فیلم ماجرای نیمروز: ردخون)
  • سعید ملکان (فیلم غلامرضا تختی)
  • ایمان امیدواری (فیلم مسخره باز)
  • عباس عباسی (فیلم ۲۳ نفر)

 

» برنده : ایمان امیدواری (فیلم شبی که ماه کامل شد)


بهترین طراحی لباس :

  • محمدرضا شجاعی (فیلم شبی که ماه کامل شد)
  • مشکین مهرگان (فیلم سمفونی نهم)
  • محمدرضا شجاعی (فیلم ماجرای نیمروز: رد خون)
  • امیر ملکپور (فیلم غلامرضا تختی)
  • الهام معینی (فیلم مسخره باز)

 

» برنده : محمدرضا شجاعی (فیلم شبی که ماه کامل شد)


بهترین طراحی صحنه :

  • سهیل دانش (فیلم مسخره باز)
  • محمدرضا شجاعی (فیلم شبی که ماه کامل شد)
  • کیوان مقدم (فیلم غلامرضا تختی)
  • محسن نصرالهی (فیلم متری شیش و نیم و فیلم سرخپوست)
  • کامیاب امین عشایری (فیلم ۲۳ نفر)

 

» برنده : کیوان مقدم (فیلم غلامرضا تختی)


بهترین صدابرداری :

  • ایرج شهزادی (فیلم متری شیش و نیم)
  • مسیح سراج (فیلم پالتو شتری)
  • بهمن اردلان (فیلم ۲۳ نفر)
  • منصور شهبازی (فیلم طلا)
  • مهدی ابراهیم زاده (فیلم قسم)

» برنده : ایرج شهزادی (فیلم متری شیش و نیم)


بهترین صداگذاری :

  • امیرحسین قاسمی (فیلم متری شیش و نیم)
  • حسین ابوالصدق (فیلم فیلم سمفونی نهم)
  • مهرشاد ملکوتی (فیلم ماجرای نیمروز: رد خون)
  • امیرحسین قاسمی (فیلم غلامرضا تختی)
  • آرش قاسمی (فیلم شبی که ماه کامل شد)

» برنده : مهرشاد ملکوتی (فیلم ماجرای نیمروز: رد خون)


بهترین موسیقی متن :

  • پیمان یزدانیان (فیلم متری شیش و نیم و بنفشه آفریقایی)
  • امین هنرمند (فیلم قصرشیرین)
  • افشین عزیزی (فیلم غلامرضا تختی)
  • مسعود سخاوت دوست (فیلم شبی که ماه کامل شد)
  • کریستف رضاعی (فیلم ناگهان درخت و سال دوم دانشکده من)

» برنده : امین هنرمند (فیلم قصرشیرین)


بهترین تدوین :

  • محمدرضا مویینی (فیلم سمفونی نهم)
  • بهرام دهقانی (فیلم متری شیش و نیم)
  • خشایار موحدیان (فیلم قسم)
  • محمد نجاریان (فیلم ماجرای نیمروز: رد خون)
  • میثم مولایی (فیلم غلامرضا تختی)

» برنده : بهرام دهقانی (فیلم متری شیش و نیم)


بهترین فیلمبرداری :

  • حمید خضوعی (فیلم غلامرضا تختی)
  • هومن بهمنش (فیلم متری شیش و نیم)
  • شهرام نجاریان (فیلم خون خدا)
  • علی قاضی (فیلم مسخره باز)
  • هادی بهروز (فیلم ماجرای نیمروز :ردخون)
  • مسعود سلامی (فیلم آشفته‌گی)

» برنده : حمید خضوعی (فیلم غلامرضا تختی)


بهترین نقش مکمل زن :

  • زهره عباسی (فیلم ناگهان درخت)
  • ژیلا شاهی (فیلم قصر شیرین)
  • فرشته صدرعرفایی (فیلم شبی که ماه کامل شد)
  • نیوشا علیپور (فیلم قصر شیرین)
  • پانته‌ آ پناه ی‌ها (فیلم درخونگاه)

» برنده : فرشته صدرعرفایی (فیلم شبی که ماه کامل شد)


بهترین نقش مکمل مرد :

  • آرمین رحیمیان (فیلم شبی که ماه کامل شد)
  • نوید محمد زاده (فیلم متری شیش و نیم)
  • حسن پور شیرازی (فیلم قسم)
  • یونا تدین (فیلم قصر شیرین)
  • علی نصیریان (فیلم مسخره باز)
  • جواد عزتی (فیلم ماجرای نیمروز: رد خون)

» برنده : علی نصیریان (فیلم مسخره باز)


بهترین بازیگر نقش اول مرد :

  • حامد بهداد (فیلم قصر شیرین)
  • امین حیایی (فیلم درخونگاه)
  • هوتن شکیبا (فیلم شبی که ماه کامل شد)
  • پیمان معادی (فیلم متری شیش و نیم)
  • نوید محمدزاده (فیلم سرخپوست)

» برنده : هوتن شکیبا (فیلم شبی که ماه کامل شد)


بهترین بازیگر نقش اول زن :

  • مهناز افشار (فیلم قسم)
  • الناز شاکردوست (فیلم شبی که ماه کامل شد)
  • ژاله صامتی (فیلم درخونگاه)
  • بهنوش طباطبایی (فیلم ماجرای نیمروز: رد خون)
  • فاطمه معتمدآریا (فیلم بنفشه آفریقایی)

» برنده : الناز شاکردوست (فیلم شبی که ماه کامل شد)


بهترین فیلمنامه :

  • محسن تنابنده (فیلم قسم)
  • محسن قرائی و محمد داوودی (فیلم قصر شیرین)
  • نیما جاویدی (فیلم سرخپوست)
  • پرویز شهبازی (فیلم طلا)
  • نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی (فیلم شبی که ماه کامل شد)» برنده : محسن قرائی و محمد داوودی (فیلم قصر شیرین)

بهترین کارگردان :

  • بهرام توکلی (فیلم غلامرضا تختی)
  • نیما جاویدی (فیلم سرخپوست)
  • نرگس آبیار (فیلم شبی که ماه کامل شد)
  • سعید روستایی (فیلم متری شیش و نیم)
  • رضا میرکریمی (فیلم قصر شیرین)
  • محمد حسین مهدویان (فیلم ماجرای نیمروز : ردخون)

» برنده : نرگس آبیار (فیلم شبی که ماه کامل شد)


بهترین فیلم :

  • سرخپوست
  • شبی که ماه کامل شد
  • غلامرضا تختی
  • متری شیش و نیم
  • ماجرای نیمروز: ردخون
  • قصر شیرین

» برنده : شبی که ماه کامل شد


این بود اسامی برندگان سی و هفتمین دوره جشنواره فجر. در صورت انتشار اخبار و حواشی پیرامون این مراسم، آنها را به اطلاع شما خواهیم رساند. همچنین شما می توانید سایر اخبار سینمای ایران را در کنار جدیدترین اخبار فیلم و سریال جهان در تاینی نیوز دنبال کنید.